Individuální výuka angličtiny Praha

Naučím Vás používat anglický jazyk pro reálné životní situace!

 

Moje jméno je Iveta Lauterbach a mojí specializací je individuální výuka angličtiny pro dospělé studenty v Praze nedaleko Náměstí republiky. 


 

LETITÁ PRAXE

GRAMATIKA V KONTEXTU

STOVKY SPOKOJENÝCH STUDENTŮ

ROZMANITÉ AKTIVITY

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

DOSTATEK PROCVIČOVÁNÍ

TRPĚLIVÝ, EMPATICKÝ PŘÍSTUP

BRITSKÁ ANGLIČTINA

DYNAMICKÁ VÝUKA

MOŽNOST DOJEZDU ZA VÁMI

HAPPY HOURS (14:00-16:00)

 

Proč je individuální výuka angličtiny tou správnou volbou?

 

Je Vám hloupě, když se Vás cizinec zeptá na cestu a Vy nedokážete odpovědět? 

 

Chcete jet do zahraničí a tušíte, že budete mít s komunikací problém?

 

Svazuje Vás fakt, že neumíte dostatečně anglicky, abyste mohli pomýšlet na lepší pracovní pozici?

 

Nemluvíte před nikým raději anglicky, protože se stydíte dělat chyby?

 

Vadí Vám, že nemáte šanci rozumět filmům a seriálům v angličtině?

 

Je Vám líto, že nerozumíte textu Vašich oblíbených písniček?

 

Jsou Vaše emaily v angličtině plné nejen gramatických chyb?

 

Zdá se Vám, že už se nikdy cizí jazyk nemáte šanci naučit? 

To je jen pár situací z mnoha, ve kterých se člověk necítí komfortně kvůli neznalosti anglického jazyka.

 

Individuální kurzy angličtiny, které Vás překvapí

 

S jakýmikoliv problémy, kterým čelíte, si hravě poradíme. Je tady pro Vás angličtina individuálně.

 

Angličtina pro život!

Angličtinu potřebujeme pro opravdové situace, a proto se v mých hodinách můžete těšit na nespočet aktivit, které Vás na takové situace reálně připraví. Nebudete pak mít problém s komunikací v zahraničí, napsání zpráv i běžného popovídání s novými zahraničními přáteli. A co hovorová angličtina? Individuální výuka navodí tu správnou atmosféru i pro její procvičování.

 

Budete sebevědomější

Velmi brzy zjistíte, že se cítíte jistější, když příjdete do styku s anglickým jazykem. Díky našemu pravidelnému tréninku budete připraveni na sebevědomé používání angličtiny i mimo naše lekce.

 

Chyb se nemusíme bát

Pokud na cestě v našem studiu děláme chyby, není to žádná ostuda! Naopak, díky nim se učíme, jak je to správně. Nikdy se na Vás nebudu zlobit za dělání chyb, i těch opakovaných. Vše si vysvětlíme tolikrát, kolikrát jen bude potřeba.


 

Věk pro nás není bariéra!

Vyšší věk je často považován jako zábrana pro to, začít se studiem anglického jazyka. Podle mých zkušeností je to ale naprosto zbytečná obava! Rukama mi prošlo několik studentů starších i 65ti let a výsledky měli skvělé. Pokud se student na hodiny připravuje a jeho cílem je opravdu se tomu věnovat, nevidím rozdíl mezi mezi studentem mladší a starší generace. Začněte se učit anglicky a budete mít radost z posunů, které se velmi brzy objeví. Nehledě na zdravotní přínos, protože učení nám trénuje mozek.


 

Pro koho je vhodná moje soukromá výuka angličtiny?

Komunikativní metodou vyučuji studenty od začátečníků po úroveň B1/B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Výuka AJ je u mě v přátelském prostředí a s trpělivým přístupem. Individuální angličtina je podle mě tou nejpřínosnější formou.

 

Mám bakalářský titul z výuky anglického jazyka pro dospělé studenty na škole Akcent College. Složila jsem státní zkoušky z anglického jazyka, psychologie, didaktiky a pedagogiky.

 

Jsem velmi ráda za nadprůměrné hodnocení v rámci observací v jazykových školách. Ovšem nejlepší pocit mám ze svých studentů, když si se mnou užívají soukromé kurzy angličtiny a zároveň se zdokonalují natolik, že jsou postupně schopni používat angličtinu bez obtíží.

 

 

 

Pusťte se do studia angličtiny!

 

Chci začít!

 

Co mi přináší soukromé hodiny angličtiny se studenty?

 

Moje práce, při které poskytuji individuální lekce angličtiny, mi umožňuje setkávání se s novými zajímavými lidmi. Postupně můžu vidět, jak jsou studenti samostatnější a schopnější angličtinu používat v každodenních situacích. Zajímá Vás více, kdo jsem? Navštivte stránku O mně.

 

Jaká je se mnou angličtina? Individuální výuka a její metoda.

 

Nejoblíbenější formou je pro mě individuální výuka anglického jazyka z toho důvodu, že čas strávený studiem je tak pro Vás studenty nejefektivnější. Nemusíte se o zaplacený čas dělit s nikým jiným, jste tam pouze Vy a Vaše potřeby studia. Jak rychle se budeme posouvat v lekcích záleží také jenom na Vás.

 

Učím komunikativním přístupem, který mám prověřený praxí jako nejúspěšnějším typem metody výuky. Složky této metody jsou nastaveny tak, abychom mohli komunikovat v cizím jazyce bez problémů.

 

Používám britský přízvuk, který je řazen mezi ty nejvíce srozumitelné. Také v materiálech převažuje tento akcent, ale jsou tam zařazeny i ostatní včetně amerického. Takže pokud třeba Vy dáváte přednost právě americkému přízvuku, není to žádný problém.

 

Více o rozdílech britské a americké angličtiny.

 

Co budeme v lekcích procvičovat? 

Poslech

Trénování poslechu obvykle probíhá samostatně za domácí úkol bez rušení a časového limitu.

 

Mluvení a slovní zásobu

Moc dobře vím, jak je pro studenty obtížné začít konverzovat. Proto se na to zaměřujeme již od samého začátku. Postupně probíráme různá témata a k nim i důležitou slovní zásobu, kterou pak můžeme využívat.

 

Čtení

Existuje spoustu materiálů na procvičování čtení, jako například emaily, články, knížky. V mých lekcích se podíváme na různé druhy četby.

 

Psaní

Kvalitní psaní vyžaduje čas, a proto ho studenti dostávají za úkol na doma. V následující lekci si text přečteme a opravíme společně.

 

Gramatika

Reálné použití gramatiky je pro mě klíčové pro výběr toho, co učit. Můžete se těšit na rozmanité zábavné aktivity.

 

Všechny výše zmíněné dovednosti se vždy opírají o témata ze skutečného života. I proto je komunikativní přístup tolik efektivní a já ze své praxi to můžu jen potvrdit.

Proč zkusit moje soukromé lekce angličtiny?

Proč si najít odborníka na angličtinu?

Při výuce angličtiny je rozhodně důležité, aby učitel ovládal daný jazyk na pokročilé úrovni. Stejně tak důležité ale je, aby měl minimálně základ v oboru didaktika a metodika, tzn. aby věděl, jak daný jazyk učit. Co učit dříve, co později, jakým způsobem tak, aby vše studenti jasně pochopili. Toto vše vystudovaný učitel zná, zatímco laik pouze tápe.


 

Je rodilý mluvčí zárukou kvality?

Ačkoliv lekce s rodilým mluvčím znějí velmi atraktivně, neboť rodilý mluvčí musí být přeci záruka správnosti, nemusí to nutně znamenat záruku kvalitní výuky. Opět jde o to, že pokud rodilý mluvčí nemá znalost v ohledech metodiky a didaktiky, pro nás lekce ztrácejí smysl. Je potřeba se vždy ujistit, že rodilý mluvčí ví, jak zacházet s látkou a jak ji studentům předat.

 

Proč nebýt samoukem?

Začít se učit cizí jazyk doma sám s cvičebnicí se může zdát jako dobrý nápad jen do té chvíle, kdy začneme mít potíže s porozuměním látky a nemáme kolem nikoho, kdo by nám to kvalitně a jednoduše vysvětlit. Další překážkou je fakt, že musíme sami sebe přesvědčovat ke studiu. Mnohem lepší variantou je najít si odborníka, který na nás dohlédne a vše nám bez komplikací vysvětlí. Benefitem také je to, že Vám hodina strávená angličtinou dovolí zapomenout na trable všedního dne.

 

Proč nejet do zahraničí bez znalosti AJ?

Všichni říkají, že když člověk odjede do anglicky mluvící země, je to jako hození do vody a člověk se adaptuje. A tím se také naučí perfektně anglicky. Tento scénář se povede jen opravdu malému procentu lidí. Většinou lidé moc rádi opět prchají zpátky do Čech, neboť skloubit manuální práci (práci, kde byste mohli komunikovat, totiž neseženete) ještě s intenzivním studiem jazyka je opravdu náročné. Nikoho neznáte, jste unavení, jakž takž platíte nájem. Kdo má chuť v takové atmosféře s radostí studovat? Zůstaňte zatím raději ještě v Česku a než vyrazíte do světa, učte se pravidelně s lektorem.


 

Proč si raději připlatit?

Zatímco laik vede lekce bezcílně, vystudovaný učitel ví, kam směřovat. Zaplatíte si sice o něco více peněz, ale v tomto případě se daná investice vyplatí.

 

Postup při objednání

  1. Napíšete mi s následujícími informacemi: 

  1. Kontaktuji Vás nazpět a domluvíme se na první schůzku, kterou mi na jejím konci uhradíte v hotovosti.

  2. V případě spokojenosti z obou stran se domluvíme na pravidelných setkáních (v ideálním případě 1x týdně) a o způsobu úhrady.


 

Naučte se brilantně anglicky a získejte sebejistotu v komunikaci!

Chci zlepšit svoji angličtinu!

 

Často kladené otázky a odpovědi

 

Kde učení probíhá?

Na mé adrese Dlouhá 719/44, Praha 1, nebo za příplatek dojíždím ke studentům (do kanceláře, domů, kavárny).

 

Kolik to stojí?

Cena začíná na 450 Kč za 60 minutovou lekci.

 

Jaký je systém v učení?

Výuku vedu komunikativní metodou. V rámci lekcí procvičujeme mluvení, čtení, psaní, poslech, gramatiku a novou slovní zásobu.

 

Můžeme chodit i ve dvojici?

Můžete, cena začíná na 700 Kč za 60 minutovou lekci.

 

Nevím, jakou mám úroveň AJ. Co s tím?

To není žádný problém. Během naší první lekce to hravě zjistíme.

 

Jak si objednat lekce?

Na mé emailové adrese iveta.makova@post.cz nebo napište prostřednictvím kontaktního formuláře. Ráda se Vám ozvu nazpět i s detaily.

Doučování angličtiny Praha

 

kurzy angličtiny pro začátečníky

 

Lektor angličtiny Praha