top of page

Doučování angličtiny - Cena a organizační info

 

Cena za 60ti minutovou lekci

INDIVIDUÁLNÍ KURZ          700 Kč

DVA STUDENTI                   1200 Kč

 

V případě výuky větších skupinek se můžeme domluvit zcela individuálně.

Pojďte se učit angličtinu zábavně, ale přitom tak, abyste byli připravení do života!

Systém platby lekcí

Pokud se rozhodnete pro doučování angličtiny u mě, dám si maximální péči s přípravou Vašich lekcí a Vašeho pokroku. Proto si u mě vyberete den a čas, který bude rezervován pouze pro Vás a Vaše studium. Na výběr máte pondělí až pátek od 7:00 do 18:00.

 

Každý měsíc uhradíte na účet všechny lekce dopředu. Další měsíc opět platíte částku zahrnující tolik lekcí, na které to v daný měsíc vychází, ať už vypotřebujete předešlý měsíc všechny lekce či nikoliv (například kvůli nemoci nebo dovolené). 

 

O zaplacené lekce nepřijdete

Nemusíte se bát, že by neuskutečněné lekce někam zmizely, zůstanou na Vašem kontě. Pro mě to znamená finanční jistotou každý měsíc a pro Vás motivaci si zameškané lekce nahradit. Všechny zaplacené lekce si máte šanci nahradit vždy až do konce kalendářního roku. Na začátku každého měsíce ode mě obdržíte email s přehledem, kolik lekcí máte na kontě a kolik vychází částka na další měsíc. Z praxe můžu říci, že od té doby, co mám zavedený tento systém, studenti ruší výuku jen výjimečně.

 

Jak zrušit lekci?

Během kurzu očekávám dochvilnost, neboť nemám možnost naše setkání prodloužit, po Vás už na mě čeká další student.

 

Pokud potřebujete lekci zrušit nebo přesunout na jindy, informujte mě emailem či sms do 24 hodin před termínem Vaší lekce. V případě pozdního zrušení se účtuje lekce jako běžně odučená.

 

Stejné pravidlo zrušení předem platí ale i pro mě vůči Vám. A v případě pozdního zrušení Vám dlužím jednu lekci AJ zdarma.

Rádi byste se mě na něco zeptali? Neváhejte mě ihned kontaktovat!

bottom of page