Doučování angličtiny - Cena a organizační info

 

Kolik u mě stojí soukromé doučování angličtiny? Cena za 60ti minutovou lekci

Máte zájem o doučování angličtiny? Cena za 60ti minutovou lekci pro individuální kurz začíná na 500 Kč. Dále záleží na náročnosti příprav lekcí (např. odborná angličtina), případný dojezd a Vaše další požadavky vztahující se ke konkrétní podobě soukromé výuky angličtiny. Cenu pro Vás v každém případě vypočítám ještě před první lekcí.

 

Rádi byste s sebou měli parťáka? V případě dvou studentů je za individuální výuku angličtiny cena za hodinu 800 Kč.

V případě výuky větších skupinek se můžeme domluvit zcela individuálně.


 

Sleva na soukromé hodiny angličtiny - cena v rámci Happy Hours

V hodinách mezi 14:00 a 16:00 nabízím slevu. Lekce v těchto hodinách stojí 450 Kč za 60 min pro jednotlivce a 700 Kč pro dvojice.

Pojďte se učit angličtinu zábavně, ale přitom tak, abyste byli připravení do života!

Systém platby lekcí

Pokud se rozhodnete stát se mým studentem, dám si maximální péči s přípravou Vašich lekcí a Vašeho pokroku. Proto si u mě vyberete den a čas, který bude rezervován pouze pro Vás a Vaše studium. Na výběr máte pondělí až pátek od 7:00 do 18:00.

 

Každý měsíc uhradíte na účet všechny lekce dopředu. Další měsíc opět platíte částku zahrnující tolik lekcí, na které to v daný měsíc vychází, ať už vypotřebujete předešlý měsíc všechny lekce či nikoliv (například kvůli nemoci nebo dovolené). 

 

Co se stane s nevypotřebovanými lekcemi?

Nemusíte se bát, že by neuskutečněné lekce někam zmizely, zůstanou na Vašem kontě. Pro mě to znamená finanční jistotou každý měsíc a pro Vás motivaci si zameškané lekce nahradit. Všechny zaplacené lekce si máte šanci nahradit vždy až do konce kalendářního roku. Na začátku každého měsíce ode mě obdržíte email s přehledem, kolik lekcí máte na kontě a kolik vychází částka na další měsíc. Z praxe můžu říci, že od té doby, co mám zavedený tento systém, studenti ruší výuku jen výjimečně.

 

Jak zrušit lekci?

Během kurzu očekávám dochvilnost, neboť nemám možnost naše setkání prodloužit, po Vás už na mě čeká další student.

 

Pokud potřebujete lekci zrušit nebo přesunout na jindy, informujte mě emailem či sms do 24 hodin před termínem Vaší lekce. V případě pozdního zrušení se účtuje lekce jako běžně odučená.

 

Stejné pravidlo zrušení předem platí ale i pro mě vůči Vám. A v případě pozdního zrušení Vám dlužím jednu lekci AJ zdarma.

Rádi byste se mě na něco zeptali? Neváhejte mě ihned kontaktovat!