top of page

O mně

Od roku 2016, kdy jsem vystudovala, mám za sebou přes 4 roky práce učitelky. Vyzkoušela jsem si veřejné kurzy, kde se nám sešlo třeba i 12 studentů, kurzy firemní i individuální. Právě firemní a individuální doučování angličtiny mě nadchlo nejvíce, protože můžu věnovat veškerou svoji pozornost jednomu studentovi, popřípadě malé skupince a výsledky jsou, dle mého názoru, daleko lepší a rychlejší. 

Mám ráda svoji práci.

Choďte na kurz, který Vás vtáhne do anglického prostředí.

Co mám na angličtině nejraději?

Návštěva Londýna mi umožnila nasát autentickou atmosféru britské kultury, kterou jsem připravena přenést i na své studenty. Kromě krásného britského přízvuku jsem také fascinovaná tamní tradiční architekturou a kulturou. V mé výuce Vás ráda seznámím i s tamními tradicemi, svátky a oslavami, které budou součástí našich lekcí.

Jaké jsou moje přednosti a hobby?

Trpělivost, empatie a pečlivost jsou mé silné stránky, které jako učitelka určitě hojně využívám. Jsem také docela kreativní a trochu umělecky založená. Ve svém volném čase moc ráda tančím a jsem i členkou taneční skupiny. Kromě toho si užívám každou volnou chvíli se svojí rodinou a přáteli.

 

Ačkoliv mám dostudováno, pravidelně se účastním metodologických a pedagogických seminářů, abych se stále vzdělávala ohledně trendů ve výuce a pro své studenty připravovala nové aktivity.

Jak jsem se dostala k vyučování angličtiny?

Už jako malá jsem si nejčastěji hrála na paní učitelku, a tak moje směrování bylo docela jasné. Navíc jsem chodila na základní jazykovou školu, takže několik cizích jazyků mě provázelo již od dětství. Když jsem se pak v 16ti letech přihlásila na letní kurz anglického jazyka pro dospělé, byla jsem naprosto nadšená z průběhu a uvědomila jsem si, že práce s dospělými studenty by mě bavila mnohem více než s dětmi.

 

Při výběru vysoké školy jsem proto neváhala a zvolila soukromou školu AKCENT College v Praze - obor Angličtina jako cizí jazyk pro výuku dospělých studentů. V rámci studia jsem průběžně učila, a tak mě škola připravila nejen teoreticky, ale také na zvládnutí praxe. Jsem přesvědčená, že právě díky tomu jsem byla pravidelně nadprůměrně hodnocená v rámci povinných observací. 

 

Celé studium jsem si velmi užívala, protože najednou jsem měla pouze předměty, které mě zajímaly. Obzvlášť jsem si užívala fonetiku angličtiny a pro svoji mluvu jsem si vybrala britský přízvuk. Říká se, že tento akcent je nejvíce srozumitelný. Státní zkoušku jsem složila z anglického jazyka, pedagogiky, didaktiky a psychologie.

Zaujala jsem Vás? Pojďte se mnou studovat!

bottom of page