Individuální výuka angličtiny online

 

Známe to všichni. Bojujeme s časem, který musíme spravedlivě rozdělovat mezi práci a domácnost, a občas je víc než náročné najít čas sám pro sebe a svoje koníčky nebo sebevzdělávání.

Individuální výuka angličtiny online však dělá z tohoto dilema minulost. Nově totiž nabízím také lekce AJ pro začátečníky i pokročilé online! Ušetříte svůj čas, který byste museli věnovat dojíždění na mé lekce angličtiny. Navíc můžete být v pohodlí svého domova a mít případně pod kontrolou rodinnou situaci.

,,Ale lekce online jsou přece takové neosobní!” mohl by někdo namítnout. I já jsem byla přesně toho názoru. A to do té doby, dokud nepřišla Korona krize. Tehdy mi nezbylo nic jiného, než jako učitelka angličtiny výuku online prostě zkusit. Byla jsem z toho nervózní. Tápala, jak studentům předat látku, kterou jsem měla připravenou ve formě, která funguje pouze naživo. Ale k mému obrovskému překvapení v tom vlastně vůbec nebyl žádný problém. Zjistila jsem, že doučování angličtiny online může být stejně tak osobní, jako lekce naživo. Ať už s kamerou nebo bez ní. Každá má lekce je totiž založena na lidské konverzaci. A v tu chvíli je jedno, zda se vidíme fyzicky, na kameře, nebo vůbec a pouze se slyšíme. A materiály, které jsem měla ve fyzické formě? Ty jsem předělala tak, aby efektivně fungovaly online. A víte co? Dokonce jsem u toho zjistila různé vychytávky!

Jak funguje moje online výuka angličtiny?

Velmi jednoduše. Domluvíme se na pravidelné setkávání, které ovšem nebude fyzicky, ale online. Je už na Vás, zda budete v práci v kanceláři nebo doma. Nejlepší zkušenosti mám se Skypem. Jsem ovšem ochotná se přizpůsobit, pokud preferujete jiný program/aplikaci/webovou stránku. Skype se mi osvědčil díky tomu, že můžu jednoduše sdílet obrazovku - a tím různé obrázky, cvičení, aniž bych musela něco posílat. Také nám  zůstává i po skončení hovoru veškerá konverzace, můžete se pak tedy k ní vracet. Například kvůli novým slovíčkům. Cena individuální výuky angličtiny online je stejná jako při fyzických setkáváních.

Musím mít web kameru pro lekce angličtiny online?

 

Na základě mých zkušeností můžu se stoprocentní jistotou říct, že web camera není potřeba! Mám již pár studentů, se kterými se pravidelně setkáváme online bez kamery a vůbec to výuce nevadí. Naopak mám pocit, že to studentům může pomoci při tréninku porozumění. Najednou mě nevidí, a tedy si nemají možnost spojit oční vjem s tím, co slyší. Proto se tím intenzivně trénuje poslech. Ráda s Vámi ale povedu lekce jak s kamerou, tak bez ní.

Jak si stáhnout Skype?

 

1. Jděte na stránku https://www.skype.com/cs/.​​

2. Klikněte na možnost “Ke stažení” nahoře vlevo.

3. Zde si už vyberete, na jakém zařízení budete Skype používat. Např. stolní počítač, tablet, mobil… A už jen klikněte na “Získat Skype pro (Vámi vybrané zařízení)”. A program si stáhněte.

4. V momentě, kdy se program nainstaluje, tak Vás po otevření krok po kroku provede založením účtu, který je zdarma.

 

NAPIŠTE MI

Bc. Iveta Lauterbach

Fyzická osoba podnikající dle živnostenského zákona

IČ: 05675081

 

Adresa:

Dlouhá 44

110 00 Praha 1, Staré město

Praha

 

Telefon:

+420 607 126 585

 

E-mail:

iveta.makova@post.cz

 

Provozní doba:

Po-Pá 07-18

  • Facebook
  • LinkedIn Sociální Icon
  • Yelp sociální Icon
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now