top of page

Recenze

Lucka.jpg

Lucie Grögerová

Knihkupec

Paní Ivetu mi doporučila má kolegyně. Několik měsíců, společně s přítelem, k paní Ivetě docházeli na hodiny AJ a byli s ní velmi spokojeni.

Na paní Ivetě mě zaujala její ochota vyjít vstříc a nejvíce na ní oceňuji její vstřícný a velmi pozitivní přístup, přátelskou povahu a neuvěřitelnou trpělivost. Na každou hodinu je vždy výborně připravená. Scházíme se jednou týdně a nikdy se jí nestalo, že by netušila, co jsme probíraly v minulé hodině.

Každou hodinu zpestřuje výuku obrazovým či poslechovým materiálem. Nemám ráda strohé biflování slovíček a nudné čtení textu, proto oceňuji kreativitu, kterou paní Iveta nabízí.

U paní Ivety studuji již několik měsíců. Pracuji v obchodě v centru Prahy, kam často zavítají turisté. Anglický jazyk potřebuji téměř každý den, proto jsem se rozhodla ke studiu. Než jsem paní Ivetu oslovila, nebyla jsem schopná téměř žádné komunikace s anglicky hovořícím zákazníkem, ale dnes mi komunikace s nimi nedělá žádný problém, dokonce ji sama často ráda vyhledávám.

Paní Iveta má úžasný empatický a velmi trpělivý přístup. Dokáže vždy perfektně vypozorovat, s čím konkrétně máte problém. Každé téma a lekci probírá důkladně a do té doby, než si je jistá, že ji opravdu ovládáte. Tento perfektní přístup jsem vždy u lektorů AJ postrádala.

Paní Ivetu bych doporučila každému, kdo chce umět hovořit anglicky nebo se třeba jen zlepšit v gramatice. Z počátku jsem kurzy AJ brala jako povinnost, protože v dnešní době je angličtina téměř nezbytností. S paní Ivetou se pro mě AJ stala nejen povinnost, ale především zábava a příjemně strávený čas. Na každou lekci se těším, a to se mi v minulosti nikdy nestávalo. Anglický jazyk jsem dříve ráda neměla, měla jsem z něj spíše obavy. Jediné čeho lituji, že jsem paní Ivetu neoslovila dříve.

image (4).jpeg

Marta Kinštová

Lékařka

Tuto lektorku mi doporučila kolegyně v práci, vychválila její připravenost na každou hodinu, což se mi posléze také potvrdilo. Je vždy dobře naladěná a dobře připravená na každou lekci, která se koná v příjemném prostředí nebo přes Skype. Vždy vyjde vstříc mým časovým možnostem. Na lekcích je velké množství času věnováno běžné konverzaci, při které se člověk přestane ostýchat konverzovat v cizí řeči. Pilování gramatiky dovede podat zábavnou formou a ne jen drilováním, jako u jiných lektorů. Již se nebojím odpovědět na otázky kolemjdoucích cizinců ani při konverzaci v zaměstnání. Lekci u této lektorky jen doporučuji pro zdokonalení v AJ zábavnou a přátelskou formou.

kristy.jpg

Kristýna P.

Manažerka prodejny

S hodinami angličtiny s lektorkou Ivetkou jsem nadmíru spokojena. Viditelný prokazatelný posun v anglickém jazyce. Individuální přístup, zpestření výuky videi, písničkami, četbou atd. Ivetka si vždy vede poznámky a dokáže odhadnout slabinu studenta. Vše se mnou konzultuje (včetně úrovně angličtiny, na kterou bych se za jaké období chtěla dostat) a na základě toho připravuje další lekce, abychom co nejefektneji udělaly pokrok v anglickém jazyce. Nejen že lektorka dokáže výborně vést lekci, dává i tipy a rady jak se samovzdělávat v AJ včetně cvičeni na doma. 100% doporučuji.

image (3).jpeg

Kristýna K.

​Úřednice

Lektorka má individuální přístup výuky, díky kterému zjistíte po hodině lekce, že se z vás, jakožto plachého notorického mnohaleté neúspěšného uživatele anglických slovíček, stal plynule anglicky hovoří jedinec. Základní témata a slovní zásobu komponuje do běžného vyprávění a každodenní komunikace, naučí vás používat jednoduché věty a slova tak,aby jste byli schopní běžně mluvit a rozumět v reálných situacích.

adelka2_edited.jpg

Adéla Sýkorová

HR specialistka

Na doučování angličtiny chodím více než dva roky. Výuka mě i po tak dlouhé době stále baví a oceňuji různorodost témat, podrobné vysvětlování gramatiky a následné procvičení ve větách. Každá hodina je jiná a vždy se klade důraz na mluvení. Dostávám domácí úkoly. Velmi oceňuji trpělivost lektorky a její neúnavnou důslednost při opravování chyb a opětovné vysvětlování gramatiky. Atmosféra je velmi přátelská a hlavně zábavná, moc se nasmějeme. Výuku vřele doporučuji.

Domi.jpg

MUDr. Dominika Körbi

Lékařka

Skvělá atmosféra, vždy perfektně připravena, kompetentní. Individualní přístup. Mohu jen doporučit.

hanička.jpg

Hana Elisová

Asistentka

Jsem moc ráda, že jsem poznala Ivetku-učitelku angličtiny díky své neteřičce. I ve svém pokročilejším věku jsem se konečně rozhodla rozhýbat své mozkove závity a dobře jsem udělala. Celý život se snažím učit angličtinu, ale až teď to má konečně výsledky. Paní Iveta je trpělivá, hodiny mě s ní velice baví, jsou zábavné, na hodiny je vždy perfektně připravena, lekce jsou doplněny poslechovým a obrazovým cvičením. Můžu si vybrat výuku angličtiny přes Skype nebo osobní lekci.  Hodiny jsou vždy přizpůsobeny mně na míru. Důležité je, že jsem dokázala s ní odbourat strach mluvit. Paní Ivetku doporučuji každému, kdo se opravdu rozhodne naučit mluvit anglicky.

Denisa Pavlišová, Barbora Hetmanová

Studentky​

maturantky.jpeg

Jsme studentky 4. ročníku, tudíž nás tento rok čeká maturita. Na začátku 4. ročníku jsme hledaly na internetu doučování anglického jazyka, abychom bez problému odmaturovaly. Nehledaly jsme moc dlouho, jelikož jednou z prvních nabídek doučovaní byla právě Ivetka. Po přečtení recenzí a prohlédnutí facebookových stránek jsme neváhaly a domluvily si první lekci.

Každý týden jsme měly s Ivetkou jednu lekci. Na jejích hodinách se nám líbil její lidský, profesionální přístup. Byly jsme též spokojeny se zájmem o nás, o naši školu a o naše okolí. Studujeme specifický obor a velice nás potěšilo, že se toho Ivet nezalekla a sama se naučila novým věcem, jelikož pro nás vše vždy připravila. Oproti škole jsme zde byly více uvolněnější, jelikož se zde nehraje na známky a my se díky tomu nebály mluvit. Když bychom měly vybrat aktivity, které nás nejvíce bavily, tak to byly rozhodně popisy obrázků, podrobně vysvětlené časy, které jsme uváděly následně v praxi, ale též i rozmluvení na začátku lekce.

Zlepšení pozorujeme v mluvě, jelikož jsme na začátku přicházely s tím, že se stydíme používat anglický jazyk v mluvené formě. Dále jsme pochopily časy, které jsou v angličtině stěžejní částí.

Za nás doporučení této lektorky směřuje lidem každé věkové kategorie, jelikož nikdy není pozdě se zdokonalovat v anglickém jazyce!

Ivetko moc děkujeme!

Photo_AK (1).jpg

Adéla Kyselová

Rozpočtář

S kamarádkou jsme sháněly doučování angličtiny a známá nám doporučila právě Ivet, že je s doučováním moc spokojená. Po první hodině bylo rozhodnuto i u nás. Hodina se nesla v kamarádském duchu, Ivet si oťukla, jakou máme úroveň a přizpůsobila nám výuku, byla trpělivá a hodina byla zábavná. Právě vedení hodin bylo to, co velmi oceňuji, žádné nudné vysvětlování gramatiky, vyplňování testů a strohé učení slovíček. Probíraly jsme témata, se kterými se člověk běžně setká a veškeré procvičování probíhalo zábavnou formou (tahání kartiček, poslech, zajímavá témata...). Pokrok v angličtině přišel po pár hodinách a tím, že jsou hodiny komplexně zaměřeny na gramatiku, slovní zásobu i konverzaci, pomalé zlepšení jsem pociťovala na všech frontách. Tak jak jsme dostaly doporučení na Ivet my, tak ji určitě mohu doporučit i já. Ivet je profesionál a velmi flexibilní, takže myslím, že hodiny jsou vhodné pro každého kdo se chce v angličtině zlepšit.

178545685_2107212439430260_4895004504873

Tereza Kubíčková

Personalistka

Na hodiny angličtiny jsem dostala doporučení od mé dobré kamarádky, která dochází k lektorce Ivetce již několik let a nemůže si ji vynachválit. Nejvíce mě zaujal přátelský přístup a uvolněná atmosféra, a proto jsem si Ivetku vybrala i já. Naše lekce jsou vždy skvěle připravené, jak už jsem zmiňovala zábavnou hravou formou, přátelským přístupem a jsou doprovázeny spoustou smíchu a legrace, proto si je vždy tak užívám. Nejvíce se mi na lekcích líbí neustálé konverzování v angličtině, hraní různých zábavných her a časté procvičování gramatiky. Na lekce chodím od srpna roku 2020 a od té doby jsem u sebe zaznamenala velké pokroky, především v plynulém konverzování a v gramatice. Díky Ivetky přístupu jsem se oprostila od strachu mluvit v angličtině. Oproti předchozím učitelům angličtiny, které jsem zažila si na Ivetce nejvíce cením její trpělivosti, pozitivního přístupu a stále dobré nálady :) Rozhodně bych lekce angličtiny s Ivetkou doporučila všem, kteří se chtějí neustále zlepšovat :)

terezka.jpeg

Tereza Čiháková

Sportovní redaktorka

(aktuálně mateřská dovolená)

Ivetku jsem našla na doporučení své kamarádky, která mi ji vychválila do nebes. A já musím na sto procent souhlasit. Léta jsem falešný začátečník, ze školy jsem si odnesla pouze základy, dále jsem jazyk nemusela používat, zlenivěla, neměla dostatek motivace. Kvůli práci a vlastnímu pocitu, že mi v tomto směru ujíždí vlak, jsem hledala někoho trpělivého, kdo dobře vysvětlí látku, s kým mě budou hodiny bavit, s kým si lidsky sednu.

První ukázková hodina předčila mé očekávání. Naprosto profesionální a přitom plné smíchu. Zatímco při běžné výuce jsem se styděla cokoliv říct, při hodinách s Ivetkou mluvím, mluvím a mluvím… Lekce jsou zábavné, rozmanité, hodiny vždy uplyne jako nic.

Na Ivetce nejvíc oceňuji její individuální přístup a připravenost na každou hodinu/ každého žáka. Přesně ví, kde mám mezery a jak je vyplnit. Za pár měsíců, kdy si mě vzala “do parády“ cítím zlepšení o sto procent. Mohu doporučit každému, kdo ustrnul na místě a chce se v angličtině opravdu posunout. Děkuji a těším se na další lekce.

124541570_2833806600235821_2140419005761

Monika Elisová

Event manager

O Ivetce jsem se dozvěděla přes mamku, která k ní už nějakou dobu docházela. Jelikož jsem už delší dobu uvažovala o doučování angličtiny, ale nebyla jsem schopná se rozhoupat a i jsem se styděla mluvit, rozhodla jsem se, že to vyzkouším. I hned jsme si rozuměli a veškerý strach ze mě odpadlo v první minutě. Při každé hodině se spolu velmi nasmějeme. Na začátku jsme si řekli, co bych si tak představovala a Ivetka mi kurzy k tomu přizpůsobuje. Zlepšení jsem cítila v podstatě hned, protože jsem angličtině věnovala čas i mimo hodiny a měla jsem možnost nad angličtinou stále přemýšlet. Kurzy bych doporučila úplně každému, jelikož Ivetka je velmi flexibilní a je schopná kurzy připravit na míru úplně každému

katka.jpg

Angličtina s Ivetkou není vlastně žádné učení, ale skvělá zábava :-) Vždy jsem z angličtiny měla strach a na hodiny jsem se nikdy moc netěšila, ale lekce s Ivetkou se nemůžu dočkat. Je to opravdu skvělá učitelka, vše perfektně vysvětlí. Určitě doporučuji všem, kteří hledají kvalitní výuku.

Katka Jarošová

Mateřská dovolená

20210102_162820.jpg

Milena Stamenovová

zdravotní sestra

Ivetku jsem objevila na internetu náhodou, když jsem chtěla pokračovat s angličtinou a předchozí pokusy k žádnému velkému zlepšení nevedly. Od začátku jsem cítila, že je to člověk, kterého hledám. 

Vyzařuje z ní klid a pohoda. Je vždy dobře naladěná. Ivetka je velmi přátelská dáma, se kterou je radost trávit čas. Je vždy skvěle připravená a učení probíhá zábavnou formou. Po 4 letech je moje zlepšení v jazyce výrazné. Lekce probíhají jako příjemné posezení s kamarádkou, při kterých zapomenete, že se právě učíte anglicky. Lekce s Ivetkou můžu vřele doporučit.

tereka.jpeg

Tereza Kortišová

Studentka stavebního inženýrství

Na doučování od Ivet jsem narazila při hledání doučování na Facebooku. S žádostí o hodiny jsem kontaktovala ji a zároveň několik dalších lektorů. I přesto, že Ivet neměla už tolik volných termínů, byla ochotná se se mnou domluvit a najít i přes vytíženost nás obou společný termín, který nám bude vyhovovat. Hlavně kvůli tomuto pozitivnímu a milému přístupu v samotném začátku mi vyhovovala a vybrala jsem si právě ji. Naše společné lekce jsou vždy zábavné a odcházím z nich s dobrou náladou, jednak díky dobré energii, kterou Ivetka vyzařuje, tak díky osobnímu a lidskému přístupu, se kterým naše hodiny probíhají. Na našich hodinách se mi líbí to, že jsou rozmanité, a tím pádem chodím na hodiny bez nátlaku a ráda. Díky lekcím od Ivetky vidím pokrok ve svých znalostech, nebojím se tolik mluvit a těším se, že za pár let budu právě díky ní v angličtině na vyšší úrovni. Porovnám-li hodiny s Ivetkou s mou předchozí lektorkou, tak musím říct, že je to především o přístupu k lidem, kde vím, že přístup Ivetky je mnohem lepší, je vždy milá a přátelská, hodiny s ní jsou zábavné, a přesto naučné, a právě díky tomu to člověka po pár lekcích nezačne prudit. Doučování u Ivetky bych doporučila všem věkovým skupinám, ať už se lidé musí zlepšit v jazyce kvůli práci, zda se chtějí dobře domluvit na dovolené nebo studovat jazyky jen tak. Myslím si, že Ivetka si poradí s každou věkovou skupinou a každým zaměřením jazyka, dle individuálních požadavků studenta. Jsem ráda, že právě s Ivetkou mohu své znalosti zlepšovat a hodiny s ní mohu jen a jen vřele doporučit!!!

DSC_4373_edited.jpg

Honza T.

IT specialista

Nejlepší učitelka Aj! (Doufám, že tuto recenzi nebude číst žádná jiná z mých dalších učitelek AJ...) ☺️

Ivet vděčím za to, že jsem s její pomocí dokázal (ve svých letech) úspěšně dokončit maturitu a zvládnout všechny maturitní zkoušky z Aj...

(absolvoval jsem v r. 2019, tedy bez úlev v rámci Covidu.) 😎

Ivet je moc milá a úžasná bytost a myslím, že má i velkou trpělivost (já kdybych musel po několikáté něco opakovat a opravovat někoho, tak jako Ivet opravuje mě, tak ho nejspíš "zastřelím"...) ✌🏼🙄🙊

Pokud potřebujete nad sebou někoho "s bičem" tak si najděte někoho s bičem...😜

Na druhou stranu, já mám ke studiu AJ důvod, a je mým záměrem AJ umět dobře....⭐

(Po dokončení školy je to cestování do zahraničí na vlastní pěst.) 🏝️🏖️🌏🌈

Jestli to tedy s AJ myslíte skutečně vážně, našli jste tu nejlepší (nejvhodnější) učitelku AJ! Myslete na to, že při hodinách 1 na 1 je potřeba se na další hodinu připravovat...(dělat domácí úkoly, apod.) ✌🏼🙃 Ivet akceptuje jak vaše požadavky na učení určité látky (o které sami víte, že vám nejde), tak sama má cit pro to, co potřebujete se v danou dobu učit...🙂

Má také skvělou výslovnost a perfektní sluch. I když není rod.mluvčí slyší každou mojí nepřesnost ve výslovnosti...🔉🎤🗯️😎

JESTLI MI NEVĚŘÍTE, TAK IVET ZAVOLETE/NAPIŠTE A DOMLUVTE SI S NÍ SVOJÍ PRVNÍ HODINU....🙂

Howk...dopsal jsem...😎✌🏼🇬🇧 🇨🇿 🇺🇸

Ivetin věrný student Honza T. 😉

image_50456833_edited.jpg

Elena Skalošová

Studentka Karlovy Univerzity, obor filosofie a etika

Ivet mi byla doporučená moji maminkou, která k ní již chodila pár let na business English a já se potřebovala připravit na maturitu z angličtiny. Vybrala jsem si ji pro její skvělou povahu. 

Hned na prvním setkání jsem věděla, že jsem si vybrala správně. Líbil se mi její přátelský přístup, odhodlanost, její plán učení přizpůsobený přímo mně a to jak byla se mnou trpělivá. 

Tím, že jsem se připravovala na maturitu, tak jsme se věnovaly především okruhům na ústní zkoušku a didaktickým testům. 

Nevím jak, ale bavilo mě to a těšila jsem se na každou hodinu - paradox je, že i na opravování domácích úkolů a na úkoly jako takové, byl to pro mě takový únik ze stresu a druh relaxu. Řekla bych, že díky kurzu jsem si zlepšila angličtinu obecně, hlavně porozumění souvislého textu, rozšířila jsem si slovní zásobu, anglická sousloví a fráze.

Když porovnám učitele ze střední nebo z vysoké školy, tak Ivet byla vždy opravdu trpělivá, jsem dyslektik a některé věci prostě potřebuji projít víckrát. Ivet mi dodala odvahu, hlavně tím, že ve mě věřila. Maturitu jsem úspěšně díky Ivet zvládla na 1 . V současné chvíli na VŠ už mám zápočet z akademické angličtiny.

Ivetku bych doporučila každému, kdo má zájem na sobě pracovat, co se anglického jazyka týče. Jak studentům, tak i dospělým/ pracujícím, jak začátečníkům, tak i pokročilým. 

Všem, kteří hledají super učitele se super přístupem.

Najít mě můžete také například na FacebookuGoogle Mapách nebo Firmách.

 

I Vy se můžete stát mým dalším spokojeným studentem!

bottom of page