Kurzy angličtiny pro začátečníky v Praze

Naučím Vás používat anglický jazyk pro reálné životní situace!

Jsem Iveta Lauterbach a vedu kurzy angličtiny pro začátečníky i více pokročilé dospělé studenty v Praze nedaleko Náměstí republiky. Nově je také možnost lekcí online.

Kurzy angličtiny pro začátečníky jsou zábavné.

LETITÁ PRAXE

DYNAMICKÁ VÝUKA

DOSTATEK PROCVIČOVÁNÍ

STOVKY SPOKOJENÝCH STUDENTŮ

HAPPY HOURS (14:00-16:00)

BRITSKÁ ANGLIČTINA

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

GRAMATIKA V KONTEXTU

MATERIÁLY ZDARMA

TRPĚLIVÝ, EMPATICKÝ PŘÍSTUP

ROZMANITÉ AKTIVITY

SKYPE VÝUKA

LETITÁ PRAXE

DYNAMICKÁ VÝUKA

DOSTATEK PROCVIČOVÁNÍ

STOVKY SPOKOJENÝCH STUDENTŮ

HAPPY HOURS (14:00-16:00)

BRITSKÁ ANGLIČTINA

PŘÁTELSKÉ PROSTŘEDÍ

GRAMATIKA V KONTEXTU

MATERIÁLY ZDARMA

TRPĚLIVÝ, EMPATICKÝ PŘÍSTUP

ROZMANITÉ AKTIVITY

ONLINE VÝUKA

Zvolíte mé kurzy angličtiny pro začátečníky?

Proč si vybrat moje kurzy angličtiny pro začátečníky?​

 • Stydíte se, když se Vás cizinec ptá na cestu a Vy mu ji nedokážete říct?

 • Plánujete vyjet do ciziny a už máte dost komunikace rukama nohama?

 • Omezuje Vás nedostatečná úroveň anglického jazyka v posunu ve Vaší kariéře a tím i k lepší finanční odměně?

 • Bojíte se mluvit anglicky, protože víte, že děláte chyby?

 • Je Vám líto, že se nemůžete dívat v originále na filmy či seriály?

 • Mrzí Vás, že nerozumíte textu Vašich oblíbených písniček?

 • Jste si jistí, že když píšete email v angličtině, je plný chyb? 

 • Připadáte si na studium angličtiny příliš staří?

Výše uvedené situace jsou jen zlomkem těch, ve kterých se člověk cítí neschopný, protože se nedokáže dorozumět.

Anglická konverzace pro začátečníky, jak ji neznáte!

Nehledě na Váš důvod pro zvolení výuky AJ Vám pomůžu s překonáním veškerých bariér, které Vás mohou provázet. Moje výuka angličtiny pro začátečníky Vám pomůže zvládnout všechny obtíže a Vy se stanete sebevědomým uživatelem anglického jazyka. Nově také nabízím doučování angličtiny online.

I takto může vypadat anglická konverzace pro začátečníky.

Naučte se se mnou anglicky pro reálné situace!


I pro začátečníky mám už od samého začátku studia připraveno mnoho aktivit, ve kterých budeme procvičovat reakce na běžné životní situace. Naučíte se slovní zásobu, kterou skutečně budete potřebovat v reálném životě.
Stanete se sebevědomí


Krůček po krůčku se můžete v angličtině stát ze začátečníka pokročilým. Půjdeme přímo Vaším tempem, jak jen Vám to bude vyhovovat. Postupně se budete cítit jistější, a naroste tak i Vaše sebevědomí v používání anglického jazyka za jakékoliv situace.
Nebojte se chyb


Moc dobře vím, že má spoustu studentů pocit, že je lepší raději neříci nic, než to říct s chybami. To ale není pravda. Chyby nás posouvají a učí nás, jak je co správně. Lekce angličtiny pro začátečníky tu jsou od toho, abychom si vše v klidu vysvětlili. Chybovat je normální a je to přirozený proces, pokud se snažíme něco naučit.
Věk nehraje roli!


Během své praxe jsem se setkala se spoustou úžasných studentů a několik jich bylo už staršího věku. Mohu tedy říci, že necítím žádné velké rozdíly mezi mladší generací a tou starší v učení se cizímu jazyku. Jde jen o to, nakolik se daný student chce studiu věnovat. Nebojte se začít s angličtinou i v pokročilejším věku. Bude to přínosné pro Váš psychický i fyzický stav, neboť studium posiluje mozek.

Hledáte zábavnou angličtinu? Začátečníci jsou vítáni!

Zabývám se aj pro začátečníky i pokročilé do úrovně B1/B2 CEFR komunikativní metodou. Zaručuji empatický přístup a trpělivost.

Proč anglická konverzace pro začátečníky u mě?

Kdo jsem?

Díky svojí profesi mám možnost poznávat nové zajímavé lidi a sdílet s nimi nejen studijní úspěchy. 

 

Vystudovala jsem bakalářské studium se zaměřením na anglický jazyk pro dospělé na škole AKCENT College v Praze. Mám složené státní zkoušky z anglického jazyka, pedagogiky a didaktiky, psychologie.

Vést lekce angličtiny pro začátečníky je mojí prací i koníčkem.

Mám velkou radost z nadprůměrného hodnocení mých povinných observací v jazykových školách. Ještě větší radost mi ale přináší spokojenost mých studentů s našimi lekcemi a následné úspěchy, když začínají v angličtině komunikovat. Pokud si o mně chcete přečíst více, přejděte na stránku O mně.

Moji studenti o mně napsali

Honza T.

IT specialista

Nejlepší učitelka Aj! (Doufám, že tuto recenzi nebude číst žádná jiná z mých dalších učitelek AJ...) ☺️

Ivet vděčím za to, že jsem s její pomocí dokázal (ve svých letech) úspěšně dokončit maturitu a zvládnout všechny maturitní zkoušky z Aj...

(absolvoval jsem v r. 2019, tedy bez úlev v rámci Covidu.) 😎

Ivet je moc milá a úžasná bytost a myslím, že má i velkou trpělivost (já kdybych musel po několikáté něco opakovat a opravovat někoho, tak jako Ivet opravuje mě, tak ho nejspíš "zastřelím"...) ✌🏼🙄🙊

Pokud potřebujete nad sebou někoho "s bičem" tak si najděte někoho s bičem...😜

Na druhou stranu, já mám ke studiu AJ důvod, a je mým záměrem AJ umět dobře....⭐

(Po dokončení školy je to cestování do zahraničí na vlastní pěst.) 🏝️🏖️🌏🌈

Jestli to tedy s AJ myslíte skutečně vážně, našli jste tu nejlepší (nejvhodnější) učitelku AJ! Myslete na to, že při hodinách 1 na 1 je potřeba se na další hodinu připravovat...(dělat domácí úkoly, apod.) ✌🏼🙃 Ivet akceptuje jak vaše požadavky na učení určité látky (o které sami víte, že vám nejde), tak sama má cit pro to, co potřebujete se v danou dobu učit...🙂

Má také skvělou výslovnost a perfektní sluch. I když není rod.mluvčí slyší každou mojí nepřesnost ve výslovnosti...🔉🎤🗯️😎

JESTLI MI NEVĚŘÍTE, TAK IVET ZAVOLETE/NAPIŠTE A DOMLUVTE SI S NÍ SVOJÍ PRVNÍ HODINU....🙂

Howk...dopsal jsem...😎✌🏼🇬🇧 🇨🇿 🇺🇸

Ivetin věrný student Honza T. 😉

DSC_4373_edited.jpg

Jak to vypadá v praxi

Han3
Han3

press to zoom

press to zoom

press to zoom
Han3
Han3

press to zoom
1/12

Pojďte se vzdělávat angličtinu zábavně!

Jakou metodou učím?

Nejen pro začátečníky je individuální doučování AJ velmi prospěšné, protože se zaměřuje pouze a jedině na Vaše potřeby z hlediska obsahu i formy. Stejně tak rychlost postupu je dána tak, aby Vám to vyhovovalo. 

 

Na základě získané teorie a praxe vyučuji komunikativní metodou, která zahrnuje vše důležité pro úspěšnou komunikaci v cizím jazyce.

 

Materiály, které využívám, mají většinou britský přízvuk. Já osobně ho preferuji a navíc se říká, že je nejvíce srozumitelný. Jestli se Vám však více líbí americký akcent, není to žádný problém. V rámci poslechu se máme možnost setkat s různými akcenty.


Zde více informací o rozdílech britské a americké angličtiny.

AJ pro začátečníky má své postupy.

Co budeme procvičovat?

Poslech


Poslech nahrávek většinou zadávám studentům na doma, kde mají dostatek času a klidu.
Mluvení a slovní zásobu


Mluvení bývá pro studenty jednou z největších překážek, a proto tomu věnuji hodně pozornosti již od začátečníků. Každá lekce se zabývá nějakým tématem ze života a nám dává možnost naučit se slovní zásobu pro vyprávění.
Čtení


Čtení procvičujeme za pomocí různých článků, emailů a knížek.
Psaní


Psaní obvykle zadávám studentům jako domácí úkol, neboť je na něj potřeba trochu více času a koncentrace. Společně si na dalším setkání text projdeme.
Gramatika


Každá probíraná gramatika v mých hodinách má své místo v reálném použití. Ráda Vám dokážu, že studium gramatiky nemusí být vůbec nudná záležitost!

Komunikativní metoda má obrovské úspěchy, protože vše ve výuce je zaměřeno na reálné použití.

Proč studovat právě u mě, když jsou i jiné možnosti?

Koho si vybrat na angličtinu?


Vystudovaný odborník dokáže nejen používat angličtinu na vysoké úrovni, ale také dokáže ovládat didaktiku k prospěchu studentů. Tak, aby látku co nejefektivněji svým studentům předal. Didaktika a metodika jsou obory samy o sobě a bez jejich znalosti není možné, aby bylo doučování účinné. Laik o těchto oborech většinou ví pouze málo a bohužel se to odráží na kvalitě kurzu.
Je rodilý mluvčí ten správný výběr?


Z vlastních zkušeností jsem při výběru opatrná. Rodilý mluvčí není záruka dobře zhodnocených peněz, které chcete investovat do studia. Pokud rodilý mluvčí nemá vystudovanou didaktiku a metodiku, opět to pro nás ztrácí smysl. Tímto způsobem můžete často procvičit pouze poslech, protože rodilý mluvčí stále mluví. Je tedy důležité si zjistit, zda má rodilý mluvčí alespoň didaktický/metodologický kurz.
Je dobré začít s cizím jazykem na vlastní pěst pouze s učebnicí?


Alespoň jednou to snad zažil každý. Pustit se do cizího jazyka doma s učebnicí. A jak dlouho Vám to vydrželo? Já se přiznám, že mě obvykle odradila první záludnější gramatika. A taky bylo náročné donutit se k tomu sednout. A to je obzvlášť v začátcích důležité. V takových momentech potřebujeme řád a někoho, kdo na nás dohlíží. Taky je mnohem jednodušší si věci nechat vysvětlit od odborníka než lovit v knihách a na internetu informace. Další věc, kterou nám přinese pravidelné setkávání s lektorem, je to, že na tu hodinu můžeme opravdu vypnout a věnovat se sami sobě, svému studiu.
Odjet či neodjet do zahraničí s nízkou úrovní angličtiny?


Je to jako příběh z filmu - člověk odjede do zahraničí, kde nalezne nový život a naučí se perfektně anglicky. Bohužel je takový scénář většinou opravdu jen ve filmech. Pakliže je Vaše znalost angličtiny zatím na malé úrovni, nemáte velkou šanci dostat zajímavou práci. Budete dřít s jinými ne-anglicky mluvícími kolegy a brzy budete frustrovaní. Mnohem lepší nápad je investovat své peníze a čas do pravidelného doučování angličtiny zde a vyjet až když opravdu nebudete mít problém s komunikací.
Proč je lepší nešetřit?


Ačkoliv mívá vystudovaný učitel angličtiny vyšší cenovou sazbu, tato investice se vyplatí. Takový odborník totiž ví, co má dělat a nevybírá učivo nahodile jako laik.

Jak na zábavnou výuku angličtiny pro začátečníky?

Začněte mluvit anglicky sebejistě a reagovat bez váhání!

Jak to probíhá?

1.

Napíšete mi s následujícími informacemi:

 • Vaše přibližná úroveň AJ (a zároveň si můžete vyplnit vstupní online test)

 • časové možnosti

 • Vaše přání a vize ohledně toho, co chcete probírat

2.

Kontaktuji Vás nazpět a domluvíme se na první konzultační schůzku, kde se domluvíme na detailech - představách o kurzu.

V případě spokojenosti z obou stran se domluvíme na první lekci a následně pravidelných setkáních (v ideálním případě 1x týdně).

3.

Často kladené otázky a odpovědi

Kde učíte?


Buďto na mé adrese Dlouhá 719/44, Praha 1, nebo za příplatek dojíždím ke studentům (do kanceláře, domů, do kavárny).
Jaká je cena?


Cena za soukromé hodiny angličtiny začíná na 550 Kč za 60 minut.
Jakou metodou učíte?


Kurz vedu komunikativním přístupem. Trénujeme mluvení, čtení, psaní, poslech, gramatiku a novou slovní zásobu.
Co když chceme chodit dva?


Tím výhodnější cenu budete mít. Sazba začíná na 700 Kč za 60 minut.
Je problém, že nevím svoji úroveň angličtiny?


Určitě to nevadí. První lekce je vždy o seznámení se navzájem a zároveň zjištění Vaší aktuální úrovně angličtiny. Můžete si také udělat vstupní test z angličtiny.
Jak se zapsat?


Napište mi skrze kontaktní formulář nebo na můj e-mail iveta.makova@post.cz. Ozvu se Vám a domluvíme se na detailech.

NAPIŠTE MI

Děkuji za zprávu. Během následujících 24 hodin se Vám ozvu! :-)